Anlık %25 Tombala Kayıp Bonusu

Anlık %25 Tombala Kayıp Bonusu
Anlık %25 Tombala Kayıp Bonusu
 1. Bu promosyon yalnızca Tombala kayıplarınız için geçerlidir. Gün içinde tek seferde en az bir defa minimum 50 TL para yatırarak discountdan faydalanabilirsiniz.
 2. Discountunuzu alabilmek için canlı yardıma bağlanıp casino discount talebinde bulunabilirsiniz. 48 Saat içinde talep edilmeyen discountlar geçersiz sayılır.
 3. Tombala oyunlarındaki kayıplarınızın %25’i talep etmeniz halinde hesabınıza kayıp bonusu olarak tanımlanır.
 4. Discount hesaplaması yapılırken son 24 saatteki oyunlarınızdaki kar-zarar baz alınmaktadır. Bu süreçte karda olan üyelerimizin herhangi bir discount hakkı bulunmamaktadır.
 5. Alınan discountun herhangi bir çevrim şartı yoktur. üyelerimiz istedikleri alanda kullanabilirler.
 6. Tombala discountu, amaci sadece oyun oynamak olan üyelere verilmektedir, kullanicinin farklı amaçla discount aldığı tespit edilirse, Tombala girişi engellenebilir, kişinin haksız kazançtan elde ettiği bakiyeye el konulabilir.
 7. Oyuncunun discountu kötüye kullandigi ya da kural dışı hareketlerde bulunduğu tespit edilir ise, “Vippark” söz konusu discountu iptal etme hakkina saklı tutar.
 8. Bu bonusu sadece tombala oyununda kayıp yaşamanız durumunda talep edebilirsiniz.
 9. Herhangi bir kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise, hiç bir mazeret belirtilmeden “Vippark” hesabi kapatilacaktir ve tüm bakiyesi bloke edilecektir.
 10. “Vippark” herhangi bir bonustaki kural ve şartlari degiştirme ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü Vippark üyelerinin kendisine aittir.
 11. “Vippark” istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.